Říjen 2012

Rozhovor se Sheppy ..

21. října 2012 v 16:19 | Elčí
1 otázka : Co hrála jsi někdy TS1 nebo Ts2 ?

No hrála, nehrála. Ono se to těžko určuje. The Sims 1 mi jednou ukazovala, když sem byla vážně ještě maličká a roztomilá jedna kamarádka, která byla o 4 - 5 let starší, než já. Ta hra se mi strašně líbila, ale nevěděla jsem, jak se jmenuje. A The Sims 2 mi zase ukazovala Stupido od nás z blogu a to mi jenom chtěla dokázat, jak se blbě tvoří v TS2, ale nijak jsem to nehrála. Měla jsem v plánu to hrát, jenomže když jsem si TS2 od Stupido půjčovala, tak sem ho asi nedovezla domů, nebo já nevím, protože ho nemůžu najít, takže jí ho musím koupit.


2: Co Tě víc baví tvořit v the sims domy, zvířata nebo siminky a simíky ?

No zvířátka bohužel tvořit nemůžu, i když bych je tvořila strašně ráda, chci mazlíčky, protože si v nich chci vytvořit "náhradu" jednoho úžasného rotvajlera, který byl bohužel nemocný a tak se musel utratit, ale držel se pořádně, byl to prostě bojovník. No, ale teď zpátky k věci, domy mě strašně baví, ale sekají se mi, takže simíky a siminky, ale nejvíc siminky, protože na ně je plno krásného oblečení.


3: Jak ses k the sims 3 dostala ?

To je celkem nadlouho. Tátovo kamarád je strašně dobrej přes počítače, takže mi jednou simíky do něj dal a mně to přišlo, jako blbost, protože jsem to nechápala a jsem hodně horkokrevný člověk, takže jsem tu hru začala nenávidět, ale chtěla jsem jí přijít na kloub, což se mi povedlo a během týdne se ze mě stal skoro profesionál. =D No a pak už jsem se v hraní jen zlepšovala a stával se ze mě větší a větší závislák. =)


4: Co říkáš na budoucí dodatek obludárium koupíš si ho ?

Vypadá docela dobře, ale až moc nadpřirozenosti, z pohádek už jsem vyrostla, takže ne, jsem ráda, že ale následující dodatek bude počasí, to je super!


5: Jak ses dostala k blogu http://world-of-si-m-s.blog.cz/ :D ?

Adminky jsou moje kamarádky a Ilorin mi nabídla, jesli s nimi nechci být, řekla jsme si proč ne, sice se mi do toho zezačátku nechtělo, ale pak mě to chytlo. =)


6: Prozradila by si nám osobě nějakou perličku co nemáš na blogu xD ?

Ne, do života si blog netahám, nebo život netahám na blog? (To jsem t překvapila, co? =D)


7: Co by jsi chtěla dělat v budoucnu za povolání a na jakou školu by si chtěla
jít ?

Já vážně netuším, jelikož jsem na gymplu, tak mám všechny možnosti otevřené, ale jsem zatím bez cíle. Ale možná bych chtěla být psychiatrička, hrozně mě fascinuje člověk - ne tělo (krev = ble, brrr), ale jeho mysl, pocity, osobnost, psychické nemoci hypnóza atd., je to taková tajemné a vlastně za hranicí normálních možností.


8: Kdyby sis mohla vybrat se sims 1 povolání , které by to bylo ?

Byl by to lovec duchů. Vždycky jsem věřila, nebo alespoň chtěla věřit na něco nadpřirozeného, co prostě není normální, ale paranormální, ať už je to třeba mimozemšťan, nebo třeba duch, je to tak záhadné a vzrušující. Jo, dělat s duchama je práce pro mě! =)


9: Máš svuj vlastní blog ?

Jo, ale na ten nic nepřidávám, nechci nikomu dávat nějak moc nahlédnout do mého soukromý. Ten blog jsem si vlastně udělala jenom proto, aby mi někdo nesebral jméno, kdyby náhodou. =D Ale v rozepsaných si vedu už druhý den deníček...


10: Jedeš / letíš někam na dovolenou ?

Ne, ale jsem si jistá, že při mojí smůle kdyby jsme jeli někam k moři, sežral by mě žralok. =D


11: Co vzkážeš čtenářum nakonec a doufám , že tě moje otázky moc neotravovaly :)

Otázky mě vůbec neotravovaly, i když to tak asi nevypadá, když jsem odpověděla po třech měsících. (Promiň =)) A čtenářům bych vzkázala, aby nikdy nic nevzdávali a žili si svoje sny. =)


Promin že až ted jsem to zveřejnila :x